Ostatní | STEM/MARK

Ostatní
Nahlédněte s námi pod povrch

Když vyvíjíte nový software, hodí se znát potřeby svých zákazníků. Vše je o komunikaci, udělejte pro ni maximum. Zjistěte, co si cílová skupina myslí o Vaší kampani. Umíme odpovědět téměř na vše – zeptejte se, společnou řeč najdeme.

Mimo jiné realizujeme výzkumné projekty zaměřené na:

Telco & IT

Zaměřujeme se na oblast informačních a komunikačních technologií ve firmách. Oslovujeme je napříč velikostním i oborovým i regionálním spektrem tak, aby reprezentovaly strukturu firem ČR. Naší specializací v tomto sektoru je CATI B2B dotazování. Naši operátoři jsou speciálně školeni a zároveň mají dlouholetou zkušenost s dotazováním v těchto oblastech. Zjišťujeme současný stav firem i jejich plány do budoucna v oblasti informačních a komunikačních technologií. Příkladem může být digitalizace či automatizace, technologické inovace, datová úložiště, kybernetická bezpečnost a další. Cílovými respondenty jsou majitelé nebo ředitelé, případně decision makers manažeři v oblasti IT, provozu, obchodu, nákupu, financí a jiných odvětví.

Reklama a PR

Máme zkušenosti s výzkumy veřejného mínění na různá témata. Navíc umíme téma zpracovat tak, aby bylo atraktivní pro média. Díky serióznímu výzkumu se vám mohou otevřít dveře do seriózních médií. Dokážeme ovšem připravit podklady i pro lifestyle. Výsledky výzkumů využijete do nabídek, pro vytváření zajímavého obsahu na vašich platformách, pro krizovou komunikaci nebo plánování strategie. Výsledky mohou podpořit vaše argumenty nebo nastolit agendu v mediálním prostoru.

Farmacie

Realizujeme výzkumy ve zdravotnickém prostředí a v organizacích s ním úzce spojenými. Ať už se jedná o studie kvalitativní nebo kvantitativní, spolupracujeme především s lékaři a zdravotnickým personálem. Nedílnou součástí je lékárenský sektor. Jak si takový výzkum představit? Ptali jsme se na používání léčiv pacientů, lékařů a lékárníků v celé ČR nebo jsme sbírali názory a zkušenosti s přenosným ultrazvukem u praktických lékařů.

Výzkumy pro politické strany a hnutí

Realizujeme i politické výzkumy. Nejenom ty, kde mapujeme aktuální voličskou podporu a nálady, ale také výzkumy pro strany a hnutí samotná. Držíme se však zásady, že klientem jsou jen slušné a demokratické strany. V takových výzkumech zkoumáme například znalost a voličskou podporu stran, hnutí či osobností, koaliční kompatibilitu, detailní segmentaci voličské populace. Umíme také otestovat volební kampaně.

Reference

STEM/MARK přispívá nejen ke spokojenosti vlastních klientů, ale i ke spokojenosti jejich klientů.  Informační a datová podpora pro komunikaci všeho druhu – ať už v rámci reklamy nebo  PR – je stále důležitější a to samé platí vlastně i v politice. Ve všech těchto oblastech jsou naše dlouhodobé vztahy postavené na důvěře a profesionalitě.

Pro klienty v konkurenčním vztahu stavíme různé týmy.

Mám zájem o výzkum

  Souhlasím s pravidly pro zpracování osobních údajů.

  Ondřej Vácha

  Péče o klienty - doprava a energetika

  Ve STEM/MARKU pracuje více jak 15 let, stará se o klienty a jejich výzkumy, zejména v oblasti dopravy a energetiky. Ve volném čase tropí vše možné, poslouchá hudbu, čte komiksy, zahraje si fotbal, stará se o sad a včely, jede s rodinou na výlet, s kamarády na čundr.

  vacha@stemmark.cz
  225 986 825

  Gabriela Mlatečková

  Péče o klienty - FMCG, retail, cestovní ruch

  Gabriela začala svoji kariéru v oblasti FMCG v oddělení market research, aby se po dalších zkušenostech ze zahraničního obchodu do výzkumu opět vrátila. Evidentně jí to baví. Potřebnou energii nejraději dobíjí výlety do přírody, ať už pěšky nebo na kole.

  mlateckova@stemmark.cz
  225 986 828