Volné pozice | STEM/MARK

Volné pozice

Jsme kolektiv odborníků různých věkových skupin a zaměření. Budujeme otevřenou firmu, kde lidé berou odpovědnost do vlastních rukou, nejsou přikováni na jednom místě a nekoukají si přes rameno.

Pro práci u nás budete potřebovat:

  • Otevřenost. Mluvit s ostatními o tom, co děláte. Ptát se, mít vlastní názor a nebát se ho sdělit.
  • Odpovědnost. Unést odpovědnost sám a nepředávat ji ostatním.
  • Chuť do práce. Jít za cílem, chtít něco zlepšit a přijít s novými nápady.
  • Smysl pro humor. Nebrat se příliš vážně, snést kritiku a podívat se na práci s nadhledem.

Volné pozice

Client Service Manager

Hledáme někoho, kdo se nebojí vzít za práci. Někoho, kdo bude umět komunikovat s lidmi na straně klienta, kteří jsou většinou ve věku okolo 30 let, často nejistí nebo až příliš jistí. Měl/a by mít rád/a nové technologie, nebát se jich. Chceme někoho, kdo se bude schopen nadchnout pro boj, i když to vypadá, že vítězství nelze dosáhnout. Měl/a by být „nadšený do života“, což se bude promítat i do práce.

Operátor/ka CATI studia – celá ČR

Proč se stát Operátorem? Protože se budete podílet na realizaci široké škály výzkumných projektů realizovaných prostřednictvím telefonního dotazování. Náplní Vaší práce tedy bude dotazování respondentů na jejich názory ohledně aktuálních témat. Nic neprodáváte ani nenabízíte. I vy sami se můžete dozvědět spoustu užitečných a zajímavých informací.

Tazatel/ka Terénního oddělení – celá ČR

Práce Tazatele je vhodná pro studenty, učitele, rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, aktivní seniory, mobilní invalidní důchodce, zkrátka kohokoliv, kdo má trochu času a chuť si přivydělat. Je to flexibilní práce, u kterého nejste vázáni pevnou pracovní dobou. Jste neustále v kontaktu s lidmi (respondenty), díky tomu se dozvíte zajímavé informace. Jste v pohybu dle svých možností, pracovní místo si můžete po domluvě určit sami (buď v blízkosti bydliště, anebo naopak cestováním po kraji i mimo něj – je to na Vás).