STEM/MARK mění a rozšiřuje strukturu vedení | STEM/MARK

STEM/MARK mění a rozšiřuje strukturu vedení

Jitka Zítková | 23. 11. 2023 |
oznámení výzkum

Ředitel agentury Honza Tuček si k sobě vybral novou výpomoc.

V první polovině roku 2023 přivítala agentura STEM/MARK na pozici zástupce ředitele Tomáše Rycheckého, a rozšířila tak vedení agentury na 2 hlavy.

Tomáš má 30 let zkušeností v oblasti poradenství v různých sektorech včetně marketingového výzkumu, řízení finančních institucí a poradenství pro komerční i neziskovou sféru. Všechny nabyté zkušenosti plánuje zúročit, a pomoci tak agentuře rozšířit pole působnosti i do dalších oblastí, kde v dnešní době vidí potenciál pro práci s daty. Tomáš je specialistou na ESG výzkumy, jejich využití pří řízení podnikových procesů a nefinanční reporting. V rámci STEM/MARK je mimo zastupování Honzy jeho hlavní doménou vzdělávání, vedení obchodního týmu a akviziční práce.

V listopadu se z dvojice stal triumvirát a na pozici druhého zástupce se přesunula Jana Špolcová. Jana přišla do STEM/MARKu ještě během studia sociologie a sociální antropologie, aby si na vlastní kůži vyzkoušela, jak vypadá obor výzkumu trhu v praxi. Agenturní život a práce s lidmi ji zaujaly a od roku 2016 je součástí týmu. V agentuře prošla postupně všechna oddělení – zkusila si práci v terénu i produkci a řadu let strávila v oddělení péče o klienty. Přes farma výzkumy, finance a digitál se stala specialistkou na výzkum rádií a u něj už zůstala. Nově ke svému portfoliu také přidává další činnosti. Ve STEM/MARK se na pozici zástupce ředitele bude věnovat inovacím, integraci nových zaměstnanců a meziagenturní spolupráci.

Tomáš i Jana zároveň zůstávají jednou nohou v oddělení péče o klienty a po boku svých kolegů se budou starat o projektovou i klientskou stránku marketingového výzkumu.